Wsparcie dla Rodzin z Hospicjum Domowego i Perinatalnego oraz Rodzin po Stracie

Zderzenie się z chorobą dziecka jest ogromnym dramatem, z którym razem z mężem musieliśmy się zmierzyć i każdego dnia musimy pokonywać trudności, które nas spotykają. Wiele razy zadawałam sobie i Bogu pytania, dlaczego my, czemu nasze dziecko, jaki to ma cel, gdzie w tej sytuacji jest sens, przybliżałam i oddalałam się w moich rozmyślaniach do odpowiedzi i chodź jestem przekonana, że raczej nigdy nie będę miała pewności, że poznałam w pełni prawdziwą odpowiedź na nurtujące mnie pytania, zrozumiałam jednak jaką wartość ma dla nas choroba syna.
Chętnie się podzielę moim doświadczeniem poszukiwania sensu w chorobie dziecka a szczególnie obecności Boga na tej trudnej drodze.
Jestem żoną od 20 lat, mamą 4 dzieci, jeden z synów jest ciężko chory, ma wadę mózgu. W ostatnich latach, staram się wspierać duchowo rodziców dzieci chorych i niepełnosprawnych.
Jestem pedagogiem, logopedą i absolwentką podyplomowych studiów zespołowej opieki duszpasterskiej.
Jeśli ktoś z Państwa uzna, że chciałby ze mną porozmawiać, zapraszam do kontaktu.

Anna Kotulska Basiura