Wpłata dla hospicjum

Jeśli macie Państwo życzenie wesprzeć finansowo nasze Hospicjum, proponujemy kilka różnych form takiej pomocy.

PŁATNOŚĆ PAYU

Za pomocą modułu bocznego „Wesprzyj nas” widocznego na naszej stronie, mogą Państwo wspomóc nasze Hospicjum dokonując przelewu poprzez system płatności PayU. Dokładny przebieg i opis transakcji można znaleźć na stronie: http://www.payu.pl/pomoc/pomoc-dla-kupujacych
Przygotowany przez nas formularz przeprowadzi Państwa przez całą procedurę.
Po uzupełnieniu formularza, system przeniesie Państwa do strony z wyborem swojego banku, a cała transakcja zostanie przeprowadzona szybko i płynnie.

PŁATNOŚĆ PAYPAL

Mogą Państwo również skorzystać z systemu płatności PayPal klikając poniższy przycisk i wpisując dowolną kwotę darowizny.

 

PRZELEW BANKOWY

Jeśli preferujecie Państwo tradycyjny przelew bankowy – w nagłówku naszej strony www oraz w zakładce Kontakt podajemy numer konta Hospicjum, na który można dokonywać wpłat indywidualnych.

Podajemy go też w tym miejscu:
Krakowskie Hospicjum dla Dzieci imienia księdza Józefa Tischnera
Pekao S.A. II O/Kraków
nr konta: 98 1240 1444 1111 0010 1566 6214  Swift: PKOPPLPW oraz 09 1600 1198 0002 0022 5220 8001
ul. Różana 11/1, 30-505 Kraków

PRZEKAZ POCZTOWY

Oczywiście możliwe jest także dokonywanie przekazów pocztowych. Wszelkie potrzebne do dokonania przekazu dane, znajdziecie Państwo w zakładce Kontakt, umieszczone są one także powyżej.

DAROWIZNA

Ponadto można wpłacać dowolne kwoty bezpośrednio w biurze Hospicjum w Krakowie, przy ul. Różanej 11/1 w godzinach 9:00- 17:00.

ZORGANIZOWANE ZBIÓRKI

Wiele szkół pragnie nas wspierać poprzez organizację różnych kwest i zbiórek wśród swoich uczniów. Spotykamy się z tak miłymi akcjami, jak: „Składka Zamiast Kwiatka”, gdzie uczniowie zamiast organizować składkę na kwiaty dla nauczycieli, przeznaczają tę kwotę na wsparcie naszego Hospicjum. Zwykle jednak organizowana jest kwesta przy okazji ważnych szkolnych uroczystości, takich jak szkolny festyn, Dzień Edukacji Narodowej czy zakończenie roku szkolnego.

Jeśli macie Państwo życzenie włączyć się w taką akcję, prosimy o skontaktowanie się z nami:
tel. +48 12 269 86 20
email: [email protected]

Nasz pracownik chętnie opowie dzieciom o działaniach Hospicjum, dostarczymy Państwu nasze ulotki i puszki do kwest.

ZBIÓRKI W TRAKCIE UROCZYSTOŚCI RODZINNYCH

Ostatnio popularnym i bardzo szlachetnym trendem są zbiórki na szczytny cel organizowane w trakcie ważnych uroczystości rodzinnych. Nasi pracownicy często zapraszani są na śluby, chrzciny czy pogrzeby, gdzie goście – wcześniej poinformowani przez rodzinę o ich chęci wsparcia Hospicjum, wrzucają do naszych puszek dobrowolne datki. Więcej informacji na temat tej formy wsparcia oraz formularz kontaktowy, znajdziecie Państwo w module bocznym na naszej stronie oraz w zakładce „Dla pomagających” – „Dar dla hospicjum“.

Za wszelką pomoc naszym Darczyńcom bardzo serdecznie dziękujemy. Bez Państwa pomocy wiele naszych działań i inicjatyw nie odbyłoby się.