1% Podatku dla Dzieci

Rozlicz Pit ONLINE lub POBIERZ PROGRAM
i przekaż 1% Podatku dla Dzieci

1% podatku dla dzieci 1% podatku dla dzieci

30 kwietnia 2019 roku upływa termin składania deklaracji podatkowych. Rozliczając się z Urzędem Skarbowym możesz przekazać 1% podatku dla Dzieci – podopiecznych naszego Hospicjum.

Jak wykorzystujemy 1% podatku dla Dzieci?

Za pieniądze pozyskane z 1% podatku dla Dzieci w ubiegłym roku zapewniliśmy:
– pomoc finansową dla rodzin w trudnej sytuacji,
– utrzymanie aut, którymi dojeżdżamy do naszych pacjentów,
– sprzęt medyczny, leki, środki opatrunkowe dla rodzin,
– opał na zimę dla rodzin,
– wyjazdy wakacyjne dla rodzin,
– wyjazd wakacyjny i ferie zimowe dla dzieci,
– wyjazd do Gdańska i na Chorwację dla rodzin po stracie,
– spotkania wyjazdowe dla rodzin do Łopusznej,
– spotkania dla rodzin po stracie w ramach grupy wsparcia,
– stypendia dla dzieci.

Pomagamy także wybranym rodzinom.
Wspieramy dorobek intelektualny naszego Patrona – strona internetowa: www.jozeftischner.pl

Pomóż Dzieciom uśmiechać się w domu! 🙂

Skorzystaj z prawa decydowania o 1% Twojego podatku i pomóż dzieciom uśmiechać się w domu! 1% podatku nic Cię nie kosztuje, ale może przyczynić się do poprawy warunków i godnego życia naszych Dzieci. To one są dla nas najważniejsze. RAZEM otoczmy je opieką.

Rozlicz PIT Online i przekaż 1% podatku dla Dzieci

Jak co roku do Państwa dyspozycji oddajemy bezpłatny PITAX 2018 ON-LINE. Dzięki niemu w prosty sposób dopełnicie Państwo obowiązku rozliczeniowego i pomożecie podopiecznym naszego Hospicjum. Numer KRS Hospicjum dla Dzieci pojawi się automatycznie w oknie „Wniosek o przekazanie 1% podatku”.

Dostępna jest również instalacyjna wersja programu dla użytkowników systemu Microsoft Windows.

Nasz KRS: 0000203313

Jeśli wypełniacie Państwo deklaracje podatkową ręcznie lub w innym programie:
Na druku PIT w bloku „Wniosek o przekazanie 1% podatku należnego na rzecz organizacji pożytku publicznego (OPP)” należy wpisać

• nasz numer KRS: 0000203313

Szczegółowe informacje dotyczące przekazywania darowizny 1% dostępne są tutaj.

Darmowy Program PIT dostarcza Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych w ramach projektu PITax.pl dla OPP.

Alternatywne programy do rozliczenia PITu.

Aby rozliczyć swój PIT za 2018 rok, możecie Państwo skorzystać z alternatywnych wersji programów rozliczeniowych:

1% podatku dla dzieci 1% podatku dla dzieci