Wakacje z Hospicjum – Wioski Świata

Serdecznie zapraszam wszystkie dzieci związane z naszym Hospicjum do udziału w akcji „Lato z Hospicjum”, która obejmuje 4 wakacyjne wyjścia do 4 różnych miejsc w Krakowie lub okolicy.

Trzecie spotkanie zaplanowane jest na 12 sierpnia – odwiedzimy wtedy Park Edukacji Globalnej Wioski Świata na ul. Tynieckiej w Krakowie, gdzie wspólnie dowiemy się, jak wygląda dzień z życia w Afryce, poznamy codziennie obowiązki afrykańskich dzieci, dowiemy się skąd biorą zabawki, czekoladę etc.

Opiekę nad dziećmi będą sprawowali Wolontariusze oraz Emilia Tyralewska, pracownik biura. Po wizycie w Parku, gdzie czeka mnóstwo zabawy oraz atrakcji, zapraszamy na obiad do restauracji „U Pana Cogito” na ul. Bałuckiego w Krakowie.

Bardzo proszę o przybycie wszystkich zainteresowanych na godz. 8.15 do Biura Fundacji na ul. Różaną 11/1, skąd wspólnie udamy się do Parku Edukacji Globalnej. Dzieci prosimy odebrać o godz. 15 z Biura Fundacji.

Zgłoszenie przyjmujemy do dnia 6 sierpnia pod nr tel. 663814003 (Emilia Tyralewska).

W związku z trwającą pandemią liczba miejsc jest ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń.