Z najlepszymi życzeniami dla wszystkich Mam

 
Drogie Mamy. Dzisiaj obchodzimy Wasze święto i to Wam chcemy w tym szczególnym dniu zadedykować ten artykuł wraz z najlepszymi życzeniami.

„W miłości nie można się siebie wyrzec, bo każde wyrzeczenie jest również odzyskiwaniem siebie. Dając siebie dziecku, matka tym bardziej staje się matką. Dziecko oddaje jej to, kim ona jest. Jedno tworzy się dzięki drugiemu” – ks. Józef Tischner

Macierzyństwo to wielkie wyzwanie i ogrom pracy. Praca, która trwa całą dobę, dzień w dzień. Praca, która wymaga ogromnych pokładów energii, elastyczności i radzenia sobie w trudnych sytuacjach. W dzisiejszym dniu chcemy okazać najszczersze wyrazy szacunku i podziwu za Wasze poświęcenie i codzienne działanie. Chcemy w imieniu personelu, ojców, dzieci i pozostałych członków rodzin, powiedzieć Wam, że jesteście niesamowite. Jesteście bohaterkami dnia codziennego Waszych dzieci i Waszych domów.

Kiedy obserwujemy w jaki sposób nasi podopieczni patrzą na Was, drogie Mamy, widzimy prawdziwą miłość i uwielbienie. Każda z Was jest wyjątkowa. Dajecie dzieciom poczucie bezpieczeństwa i miłości. Wasza obecność, Wasz głos i dotyk mają niesamowitą moc dostarczającą wielu powodów do radości. Każda z Was jest bezcenna i niezastąpiona. Nie da się dobrać odpowiednich słów, aby opisać całą wspaniałość Waszej pracy, jednak w dzisiejszym dniu staramy się dołożyć wszelkich starań, aby okazać Wam naszą wdzięczność, podziw i szacunek

Z okazji Waszego święta chcielibyśmy wszystkim Mamom życzyć jak najwięcej pokładów dobrego samopoczucia, aby uśmiech jak najczęściej gościł na ich twarzy. Kochane Mamy, życzymy Wam, by macierzyństwo zawsze napawało Was dumą i radością.