Zostań Świętym Mikołajem

Po raz 17 organizujemy Świętego Mikołaja dla Podopiecznych, ich rodzeństwa, rodzeństwa tych podopiecznych, którzy już odeszli, a także dla podopiecznych Szkoły Specjalnej w Czerwiennem, którzy napisali do Niego Listy.

Listy znajdują się na stronie mikolaj.hospicjumtischnera.org. Zapraszamy do wyboru konkretnego listu i wypełnienia krótkiego formularza zgłoszeniowego znajdującego się pod listem: imię i nazwisko, adres do korespondencji, e-mail, telefon; potwierdzającego wykupienie danego listu. Automatycznie na podany adres mailowy zostanie wysłana wiadomość potwierdzająca rezerwację danego listu. Jeżeli nie otrzymają Państwo maila z potwierdzeniem rezerwacji prosimy o sprawdzenie folderu SPAM, a jeśli to nie skutkuje o kontakt pod nr tel. 723 065 585 lub 663 814 010 w godzinach 9:00 – 20:00 od pon. – pt. lub mailowo: mikolaj@hospicjumtischnera.org

Prezent prosimy dostarczyć najpóźniej do dnia 27 listopada 2023 roku, do biura Hospicjum przy ul. Różanej 11/1 w Krakowie od pon. – pt. w godzinach 9:00 – 16:00.

Święty Mikołaj będzie wręczał prezenty dzieciom w sobotę 9 grudnia na uroczystości, która rozpocznie się o godz. 15.00 Mszą św. w Kościele Rektoralnym Salezjanów MB Wspomożenia Wiernych na ul. Tynieckiej 39 w Krakowie. Fotorelacja z finału Akcji Mikołajkowej pojawi się na naszej stronie internetowej.

 

Dziękuję wszystkim Darczyńcom!

Adam M. Cieśla

Prezes Zarządu Fundacji