Zbiórka na rzecz Hospicjum w Bazylice Trójcy Świętej o.o. Dominikanów w Krakowie – 9 stycznia 2022 r.

W niedzielę 9 stycznia 2022 r. w Bazylice Trójcy Świętej na ul. Stolarskiej 12 w Krakowie odbędzie się kwesta na rzecz naszego Hospicjum – datki będziemy zbierać po każdej z dziesięciu Mszy św., które odbędą się w tym dniu.

Dochód ze zbiórki przeznaczony będzie na funkcjonowanie i rozwój hospicjum perinatalnego, działającego w ramach naszej Fundacji.

Hospicjum perinatalne zapewnia bezpłatną, kompleksową pomoc rodzinom, u któ­rych w trakcie ciąży rozpoznano nieuleczalną chorobę płodu, a które pomimo niekorzystnego rokowania ich nienarodzonego dziecka decydują się na kontynuację ciąży i rodzicielstwo, nawet jeśli trwałoby ono kilka godzin czy dni.
Więcej informacji o hospicjum perinatalnym na www.hospicjumtischnera.org

Dziękujemy za każdy gest wsparcia oraz zapraszamy do kwestowania i zgłaszania swojego udziału w zbiórce do dnia 5 stycznia 2022 r. pod nr tel. 663814003!