Zaproszenie na Drogę Krzyżową do Tyńca – sobota 9 kwietnia

Czas Wielkiego Postu to szczególna okazja, aby pochylić się nad tajemnicą cierpienia, śmierci oraz zmartwychwstania Jezusa Chrystusa.

W związku z tym zapraszam wszystkie rodziny należące do naszego Hospicjum, pracowników oraz wolontariuszy na nabożeństwo Drogi Krzyżowej oraz Mszę św. do Tyńca w dniu 9 kwietnia 2022 r. o godz. 13:30, które poprowadzi ks. Józef Habina, kapelan Hospicjum.

We wspólnej modlitwie uczestniczyć mogą również rodzice z Podopiecznymi na wózkach z dogodnym dojazdem do każdej stacji Drogi Krzyżowej.

Po zakończonej modlitwie zapraszam na wspólny obiad oraz rozmowę w naszym hospicyjnym gronie.

Zgłoszenia proszę kierować do Emilii Tyralewskiej pod nr tel. 663814003 do dnia 4  kwietnia.

Adam M. Cieśla