Wyjazd na narty – 9 marca 2019 r.

Zapraszamy na wyjazd narciarski do Bukowiny Tatrzańskiej.

Najbliższy wyjazd odbędzie się w sobotę 09.03.2019 r. Będziemy jeździć na wyciągu Rusin-Ski, na Wierchu Rusińskim.

Do udziału w wyjeździe zachęcamy zarówno początkujących, jak i zaawansowanych narciarzy.

Dojazd we własnym zakresie.

→ Prosimy o przybycie na miejsce na godz. 8:45 – spotkamy się na parkingu, na górze, w okolicy karczmy –  MAPA

→ Jazdę rozpoczniemy o godz. 9:00. Przedtem nastąpi podział narciarzy do poszczególnych grup – w zależności od poziomu ich umiejętności jazdy;

→ Po nartach udamy się na wspólny obiad.

Fundacja finansuje karnet, naukę jazdy z instruktorem oraz obiad.

Wszyscy uczestnicy wyjazdu zobowiązują się do zapoznania z poniższą treścią:

PRZYPOMINAMY!

Narciarstwo należy do sportów wysokiego ryzyka – dlatego każdy, kto decyduje się na jazdę na nartach powinien liczyć się z ryzykiem nagłego urazu lub wystąpienia kontuzji.

Wyjazdy narciarskie organizowane przez Fundację mają na celu integrację społeczności hospicyjnej poprzez wspólne i aktywne spędzanie czasu wolnego oraz rozwijanie umiejętności narciarskich.

Wszyscy uczestnicy wyjazdu zobowiązują się do przestrzegania następujących zasad:

1) Na wyjeździe organizowanym przez Fundację jeździmy z instruktorem zapewnionym przez organizatora. Indywidualna jazda jest wykluczona.

2) Jeździmy na nartach. Fundacja zapewnia tylko instruktora narciarskiego (nie snowboardowego).

3) Organizator zapewnia instruktora dzieciom w wieku co najmniej 8 lat, które potrafią już jeździć i współpracować w grupie.

4) Uczestniczymy razem we wszystkich punktach wyjazdu.

5) Jest to wyjazd wspólny, dlatego integrujemy się z grupą.

——————

Zgłoszenia przyjmujemy  do czwartku 07.03. br. do godz. 12:00, pod numerem telefonu: +48 12 269 86 22 (biuro Hospicjum, w godzinach pracy 9-16).

WAŻNE!

Decyduje kolejność zgłoszeń. Limit: do 20 osób. (ZASTRZEŻENIE: ze względów organizacji grup do nauki jazdy – w razie dużej liczby zgłoszeń pierwszeństwo będą mieli narciarze, którzy uczestniczyli we wcześniejszych wyjazdach).

ZAPRASZAMY!
[fot.: rusin-ski.pl]