Wiślacki Bieg za Smokiem w drużynie Hospicjum dla Dzieci im. ks. Józefa Tischnera

Wiślacki Bieg za Smokiem to kolejny element obchodów wyjątkowego jubileuszu 115. rocznicy powstania Wisły Kraków i okazja do tego, aby cała społeczność Białej Gwiazdy mogła wspólnie uczcić jej wspaniałą historię.

Do wspólnej zabawy mogą dołączyć również najmłodsi, na których na murawie Stadionu Miejskiego im. Henryka Reymana od rana będzie czekał Wiślacki Bieg za Smokiem Junior.

Wiślacki Bieg za Smokiem Junior odbędzie się 9 października 2021 r. w trzech kategoriach i na różnych dystansach:

• Dzieci w wieku 3 do 5 lat: 09:00 dystans: pół boiska – 35 m.
  • Dzieci w wieku 6 do 8 lat: 09:40 dystans: całe boisko – 70 m.
  • Dzieci w wieku 9 do 12 lat: 10:20 dystans: dwie długości boiska – 140 m.

Na każdego z zawodników wiślackiego biegu czeka pakiet startowy oraz wyjątkowy medal.

Na zebranych, poza samym biegiem, czekać będzie moc atrakcji – dobra zabawa z nutką sportowej rywalizacji gwarantowane!

Zachęcamy do udziału w biegu i reprezentowania drużyny Krakowskiego Hospicjum dla Dzieci!

Ze względu na ograniczoną ilość miejsc prosimy o zgłoszenia chętnych dzieci z podanych wyżej przedziałów wiekowych do dnia 24 września 2021 r. na adres [email protected] lub pod nr tel. 663814003.