Ważna informacja dla Rodzin po Stracie

Szanowni Państwo,

W związku z koniecznością określenia wielkości pomocy dla naszych Rodzin po stracie w roku szkolnym 2019/20 przez naszą Fundację proszę o deklarację czy jesteście Państwo zainteresowani czynnym udziałem w spotkaniach, wyjazdach czy grupach wsparcia lub innych działaniach, które uważacie za potrzebne.

Konkretna pomoc, którą będziemy mogli na Waszą rzecz świadczyć wymaga określenia zaangażowania konkretnych Pracowników i zaplanowania środków, które zostaną przeznaczone na taką pomoc przez naszą Fundację.

Jak dotąd informację o oferowanej pomocy dla Was będą ogłaszane za pośrednictwem naszej strony internetowej: www.hospicjumtischnera.org, emailem lub SMS-em.

Proszę o wypowiedzenie się w tej sprawie emailem skierowanym na adres: [email protected] lub SMS-em na nr 661 182 344 do pani Anny Turant do dnia 13 października 2019 roku.

Negatywna odpowiedź lub jej brak oznacza, że zawieszamy kontakt z Państwem w tej sprawie.

Państwa dane teleadresowe zostaną usunięte z baz danych Hospicjum i nie będą używane w celu przekazywania informacji.

Serdecznie zapraszam, z pozdrowieniami

Adam M. Cieśla