Wakacje z Hospicjum – Ogród Doświadczeń

Serdecznie zapraszam wszystkie dzieci związane z naszym Hospicjum do udziału w akcji „Lato z Hospicjum”, która będzie obejmowała 4 wakacyjne wyjścia do 4 różnych miejsc w Krakowie lub okolicy.

Pierwsze spotkanie zaplanowane jest na 15 lipca – odwiedzimy wtedy park edukacyjny Ogród Doświadczeń im. Stanisława Lema  – oddział Muzeum Inżynierii Miejskiej w Krakowie, który mieści się przy Al. Pokoju 68.

Opiekę nad dziećmi będą sprawowali Wolontariusze oraz Emilia Tyralewska, koordynator wolontariatu. Po wizycie w ogrodzie, gdzie czeka mnóstwo zabawy oraz atrakcji, zapraszamy na obiad do restauracji Cechowa na ul. Jagiellońskiej przy krakowskim Rynku.

Miejsce spotkania to wejście główne do Ogrodu Doświadczeń, godz. 9.30. Dzieci prosimy odebrać o godz. 16 z ul. Różanej 11/1, gdzie mieści się biuro Fundacji.

Zgłoszenie przyjmujemy do dnia 9 lipca na adres mailowy [email protected].

W związku z trwającą pandemią liczba miejsc jest ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń.