W drodze do siebie – rekolekcje dla kobiet – zaproszenie

Serdecznie zapraszamy wszystkie Mamy dzieci będących pod naszą opieką oraz Mamy po stracie na rekolekcje organizowane przez Zgromadzenie Sióstr św. Dominika w Dominikańskim Domu Rekolekcyjnym w Korbielowie w dwóch wariantach do wyboru:

1. 26-30 czerwca: rekolekcje + dzień wędrówki po górach 

2. 27-30 czerwca: rekolekcje. 

Opis wydarzenia wg prowadzącej:

Korzystając z metafory miasta wyruszymy w podróżą w głąb siebie. Przyjrzymy się fundamentom swojego życia. Zaprzyjaźnimy się z emocjami, które we współpracy z granicami chronią dostępu do tego, co w nas delikatne i zarazem mocne. Docenimy swoje potrzeby, jako motywatory rozwoju. Odkryjemy przestrzeń wieczności, by z jej zasobów czerpać już tu i teraz. A wszystko po to, by na nowo zaufać swojej zdolności do kochania w relacjach. Do każdego z tych obszarów zaprosimy Boga, by z Jego perspektywy ponownie zobaczyć i przyjąć siebie. Pomocą nam będą konferencje, spotkania w grupach, czas ciszy i modlitwy, warsztaty i aktywność ruchowa.

Prowadząca:

s. Małgorzata Lekan OP

Absolwentka studiów teologicznych (Franciscan University of Steubenville, USA oraz KUL), filologii angielskiej (Wszechnica Polska, Warszawa), Zarządzania Oświatą (UKSW) oraz Studium nad seksualnością (Catholic Theological Union, USA). Z pasji duszpasterz i nauczyciel. Od 4 lat zaangażowana w różnorakie głoszenie dla kobiet. Prowadzi autorski program warsztatów Sobotnie Sesje Samorozwoju oraz we współpracy z duszpasterstwem kobiet Archidiecezji Krakowskiej współtworzy spotkania Kobieta u ŹRÓDŁA. Autorka bestselerowej książki „Boska JA. Kobiecy przewodnik po mieście, którym jesteś” (2023).

Koszt wyjazdu rekolekcyjnego ponosi Fundacja.

Zgłoszenia na nr telefonu 663 814 003 (Emilia Tyralewska) przyjmujemy do dnia 8 maja 2024 roku.