Uroczyste zakończenie sezonu narciarskiego 2018/2019

Zapraszamy wszystkich narciarzy, którzy chociaż raz wzięli udział w naszych sobotnich wyjazdach oraz wszystkich, którzy chcieliby razem pojeździć na nartach na Rusinowym Wierchu, na uroczyste podsumowanie mijającego sezonu narciarskiego.

Odbędzie się ono w trakcie najbliższego wyjazdu na narty, tj. w sobotę 16 marca 2019 r., oczywiście na wyciągu Rusin-Ski w Bukowinie Tatrzańskiej.

Tym razem jeździmy bez instruktora, więc nie będzie podziału na grupy. Zapraszamy wszystkich do wspólnego szusowania.

W trakcie wydarzenia wręczymy Nagrodę Prezesa dla najwytrwalszych oraz dla najlepiej rokujących narciarzy KHD. Będą też nagrody pocieszenia.

———

Pozostały plan jest niezmienny:

Dojazd we własnym zakresie.

→ Prosimy o przybycie na miejsce na godz. 8:45 – spotkamy się na parkingu, na górze, w okolicy karczmy –  MAPA

→ Jazdę rozpoczniemy o godz. 9:00.

→ Po nartach udamy się na wspólny obiad.

Fundacja finansuje karnet na wyciąg oraz obiad.

Wszyscy uczestnicy wyjazdu zobowiązują się do zapoznania z poniższą treścią:

PRZYPOMINAMY!

Narciarstwo należy do sportów wysokiego ryzyka – dlatego każdy, kto decyduje się na jazdę na nartach powinien liczyć się z ryzykiem nagłego urazu lub wystąpienia kontuzji.

Wyjazdy narciarskie organizowane przez Fundację mają na celu integrację społeczności hospicyjnej poprzez wspólne i aktywne spędzanie czasu wolnego oraz rozwijanie umiejętności narciarskich.

Wszyscy uczestnicy wyjazdu zobowiązują się do przestrzegania następujących zasad:

1) Jeździmy wspólnie – wydarzenie ma cel integracyjny.

2) Jeździmy na nartach.

3) Uczestniczymy razem we wszystkich punktach wyjazdu.

——————

Zgłoszenia przyjmujemy  do piątku 15.03. br. do godz. 12:00, pod numerem telefonu: +48 12 269 86 22 (biuro Hospicjum, w godzinach pracy 9-16).

ZAPRASZAMY!