Spotkanie z Mikołajem 2023 – relacja z wydarzenia

W ubiegłą sobotę – 9 grudnia 2023 roku odbyło się długo wyczekiwane przez dzieci spotkanie ze św. Mikołajem. Wydarzenie miało miejsce w kościele oraz auli akademickiej Salezjan przy ulicy Tynieckiej 39 w Krakowie. Serdecznie dziękujemy za gościnność i opiekę ks. Ekonomowi  Piotrowi Pawelcowi oraz ks. Mateuszowi Koziołkowi.

Gorące podziękowania kierujemy w stronę Naszych Darczyńców, którzy bardzo szybko wykupili wszystkie listy na stronie internetowej oraz bogato przygotowali każdą z paczek dla Podopiecznych Naszej Fundacji oraz Podopiecznych Szkoły Specjalnej w Czerwiennem.

Serdeczne podziękowania kierujemy również do Grupy Teatralnej ze Szkoły Podstawowej Nr 159 Sióstr Urszulanek w Krakowie za przedstawienie pt.: „Jasełka na Wesoło” reżyserii Pani Marii Pałac. Przedstawienie sprawiło wiele radości zarówno dzieciom jaki i rodzicom. To było niezwykłe widowisko, które wprowadziło Nas w świąteczny nastrój.

Cudowna Kobieta o wielkim sercu – Zofia Sikora-Christowa to konferansjerka wieczoru, która w niezastąpiony sposób poprowadziła Nasze spotkanie. Zosiu serdecznie dziękujemy!

Dziękujemy również Wolontariuszom oraz pracownikom za obecność, zaangażowanie i niezastąpioną pomoc.  

Zapraszamy do obejrzenia relacji z wydarzenia.

Do zobaczenia za rok!