Spotkanie dla Mam Podopiecznych – zaproszenie

Serdecznie zapraszam wszystkie Mamy naszych podopiecznych na spotkanie w czwartek, 21.10.2021r. na godzinę 17:00, które poprowadzi Magdalena Kuryj, psycholog naszego Hospicjum.

Spotkanie rozpocznie się od obiadu i kawy w restauracji U Pana Cogito, skąd  udamy się na godzinny spektakl Izy Kały do teatru KTO pt. “Kredyt zaufania”.
W “Kredycie zaufanie” aktorka wciela się w rolę profesjonalnej trenerki rozwoju osobistego – uruchamia przy tym, skrywaną pod powierzchnią powagi, ogromną dawkę śmiechu.
Kobiecość, miłość, zazdrość, relacje rodzinne – to jedynie niektóre tematy poruszane w spektaklu. Można potraktować godzinę w teatrze jak namiastkę prawdziwego coachingu – z tą różnicą, że coaching w wykonaniu Izy jest z przymrużeniem oka – na wesoło i z dystansem.

Na zgłoszenia czekam do 14 października pod adresem mailowym emilia.tyralewska@hospicjumtischnera.org

Adam M. Cieśla