Spotkanie dla Mam naszych Podopiecznych – zaproszenie

Serdecznie zapraszam wszystkie Mamy naszych podopiecznych na spotkanie w najbliższą niedzielę, 23.01.2022r. na godzinę 14:30, które poprowadzi Magdalena Kuryj, psycholog naszego Hospicjum.

Spotkanie rozpocznie się od obiadu i kawy w restauracji U Pana Cogito, skąd udamy się do kina w Galerii Bonarka na film pt “(Nie)długo i szczęśliwie”. Film opowiada o czterech małżeństwach, które dowiadują się, że ich śluby były nieważne, bo zostały udzielone przez osobę podszywającą się pod księdza. Czy zgodzą się po raz kolejny powiedzieć sobie “tak”, a może wykorzystają tę nadarzającą się okazję do rozstania? Tego dowiemy się na seansie.

Na zgłoszenia czekam do 20 stycznia pod adresem mailowym emilia.tyralewska@hospicjumtischnera.org