Relacja ze spotkania ze św. Mikołajem

W dniu 4 grudnia odbyło się długo wyczekiwane przez wszystkie dzieci związane z naszym Hospicjum spotkanie ze św. Mikołajem, który rozdał wymarzone prezenty tylko tym grzecznym pociechom – jednak okazało się ich całkiem sporo 🙂

Ponad 130 listów, które pisały małe i większe rączki Podopiecznych naszej Fundacji oraz Szkoły Specjalnej w Czerwiennem trafiło na naszą stronę i w błyskawicznym tempie znalazło swoich Darczyńców, rozchodząc się jak ciepłe bułeczki w dobrej piekarni.

Drodzy Pomocnicy św. Mikołaja – Wam należą się najgorętsze podziękowania za to, że sprawienie radości jednemu dziecku przedłożyliście nad uszczęśliwianiem całego świata. Niech Wasza dobroć wraca do Was zwielokrotniona, a serce nigdy nie przestanie płonąć bezinteresownością.

Uroczą konferansjerką wieczoru była Pani Zofia Sikora-Christowa, która nie pierwszy raz prowadziła nasze spotkanie ze św. Mikołajem, wieloletnia przyjaciółka i wolontariuszka Hospicjum.
Pani Zosiu, dziękujemy za wprowadzenie miłego nastroju oraz dawki dobrego humoru podczas spotkania!

Serdecznie dziękujemy wszystkim za swoją obecność! Do następnego roku!

Zapraszamy do obejrzenia relacji z wydarzenia.