[email protected] +48 12 269 86 20

(*) Wyrażam zgodę na przekazanie moich danych osobowych za pomocą połączenia szyfrowanego do serwisu PayU S.A. w celu realizacji płatności. Nie zapisujemy tych danych na naszym serwerze.

Zbiórka u dominikanów - podziękowanie i podsumowanie

W niedzielę 6 stycznia odbyła się coroczna kwesta na rzecz naszego Hospicjum u dominikanów w kościele pw. Świętej Trójcy przy ul. Stolarskiej w Krakowie.

Dziękujemy krakowskiej Wspólnocie dominikańskiej za gościnność i zapewnienie nam odpowiednich warunków do przeprowadzenia akcji.

Podziękowania kierujemy również do Wolontariuszy i Przyjaciół Hospicjum - za czas i zaangażowanie oraz entuzjazm.

Wyrazy szczególnej wdzięczności kierujemy do wszystkich Darczyńców, którzy wsparli naszą Fundację - za hojność i każdy życzliwy gest.

Dochód ze zbiórki zostanie przeznaczony na funkcjonowanie hospicjum perinatalnego.

Poniżej zamieszczamy podziękowanie wraz z podsumowaniem zebranej kwoty:

• Joachim Mencel - artysta muzyk