[email protected] +48 12 269 86 20

(*) Wyrażam zgodę na przekazanie moich danych osobowych za pomocą połączenia szyfrowanego do serwisu PayU S.A. w celu realizacji płatności. Nie zapisujemy tych danych na naszym serwerze.

Spotkanie Rodzin w Łopusznej - zaproszenie

Jak co roku w Łopusznej, rodzinnej wsi naszego Patrona księdza prof. Józefa Tischnera odbędzie się spotkanie Rodzin i pracowników naszego Hospicjum.

Zaproszenie kierujemy do Podopiecznych i ich Rodzin będących aktualnie pod opieką Hospicjum, także do Rodzin dzieci wypisanych, którymi opiekuje się Fundacja oraz pracowników.

Wszystkich, którzy czują się społecznością Hospicjum zapraszamy.

Rodziny po Stracie zapraszamy na spotkanie w październiku jak to miało miejsce po raz pierwszy w zeszłym roku.

Prosimy o przekazywanie do biura Fundacji informacji o Państwa uczestnictwie do 11 maja (piątek). Więcej wiadomości na temat planu wydarzeń podamy w późniejszym terminie.

Kontakt: Anna Turant tel.: 661 182 344 (od poniedziałku do piątku, w godz. 9-16).

• Joachim Mencel - artysta muzyk