[email protected] +48 12 269 86 20

(*) Wyrażam zgodę na przekazanie moich danych osobowych za pomocą połączenia szyfrowanego do serwisu PayU S.A. w celu realizacji płatności. Nie zapisujemy tych danych na naszym serwerze.

Nad tęczą. Spotkanie dla Mam z najmłodszym rodzeństwem podopiecznych naszego Hospicjum

W poniedziałek, 22 października, odbędzie się już po raz drugi kolorowe i pełne radości spotkanie
Mam z najmłodszym rodzeństwem naszych podopiecznych w hospicjum.

Chcemy się spotkać i podzielić radością i dumą z obecności Małych Dzieci w naszych rodzinach. Chcemy być razem, tak, jak byliśmy dotychczas, w trudnych, ale i pięknych doświadczeniach życia i choroby starszego rodzeństwa.

Zapraszamy na spotkanie Mam z Dziećmi w wieku niemowlęcym do Bawialni M, przy ulicy Kościelnej 3 w Krakowie.
Spotykamy się o godzinie 11-tej. W planie spotkania przewidujemy czas na rozmowę i wspólną zabawę, a także udział Dzieci i Mam w zajęciach sensomotorycznych.

Udział w spotkaniu wymaga wcześniejszego potwierdzenia. Zgłoszenia pod numerem telefonu: 661-101-464 (Monika Buczek).

Zachęcamy do zapoznania się ze stroną gościnnej dla nas Bawialni M: www.bawialniam.pl

• Joachim Mencel - artysta muzyk