[email protected] +48 12 269 86 20

(*) Wyrażam zgodę na przekazanie moich danych osobowych za pomocą połączenia szyfrowanego do serwisu PayU S.A. w celu realizacji płatności. Nie zapisujemy tych danych na naszym serwerze.

Ferie w mieście 2019

Serdecznie zapraszamy do udziału w kolejnej odsłonie Ferii w mieście, organizowanych przez Krakowskie Hospicjum dla Dzieci dla zdrowego rodzeństwa naszych Podopiecznych.

Wydarzenia dedykujemy dla dwóch grup - młodszej (7-12 lat) i starszej (13-18 lat).
Poniżej przedstawiamy ogólny plan, wszystkie atrakcje odbywać się będą na terenie Krakowa. Szczegółowe informacje odnośnie godzin zbiórek podane zostaną w późniejszym terminie. Rodziców i opiekunów prosimy o przywiezienie dzieci pod ustalony adres zbiórki oraz pozostawienie ich pod opieką pracowników i wolontariuszy Hospicjum. Części warsztatowe przeznaczone są wyłącznie dla dzieci, natomiast rodziców zapraszamy na wspólny obiad.
Ze względu na konieczność potwierdzenia liczby osób na poszczególne wydarzenia, prosimy o zgłaszanie udziału dzieci i młodzieży pod numerem telefonu: 661 182 344 od poniedziałku do piątku w godzinach od 9 do 16.

Na zgłoszenia na wydarzenia w dniach 15 i 16 stycznia czekamy do 10.01. do godziny 12:00.
Na wydarzenia w dniach 22 i 23 stycznia do 17.01. do godziny 12:00.

Prosimy, by dzieci miały przy sobie ważną legitymację szkolną oraz nie zabierały prowiantu.

Ze względu na ilość uczestników harmonogram może ulec zmianom. Liczba miejsc ograniczona!

PLAN WYDARZEŃ:

Grupa młodsza (7-12 lat):

15.01. (wtorek) godziny 10:40 - ok. 15:30
- zwiedzanie z przewodnikiem wystawy interaktywnej " To takie proste" oraz wystawy "Tramwaje na Wawrzyńca" w Muzeum Inżynierii Miejskiej przy ul. św. Wawrzyńca 15
- Warsztat "Kolędnicy idą" w Muzeum Etnograficznym przy ul. Plac Wolnica 1
- wspólny obiad w restauracji "Marchewka z groszkiem" przy ul. Mostowej 2

22.01. (wtorek) godziny 9:45 - ok. 13:30
- zabawa w pokoju zagadek Escape game w sali Anikino przy ul. Niedużej 4
(ze względu na prowadzone w całym kraju wzmożone kontrole miejsc typu "escape room", w sobotę 5.01.19  sala Anikino również poddana była kontroli systemów przeciwpożarowych, kontrola ta nie wykazała nieprawidłowości i sala może działać bez zmian. Pokój zagadek przeznaczony jest dla dzieci, dlatego też zasady przebywania w nim są inne niż w przypadku dorosłych - drzwi pozostają otwarte przez cały okres trwania zabawy, a dzieci są pod opieką wykwalifikowanego animatora)
- warsztat psychologiczno - pedagogiczny przy ul. Niedużej
- obiad w restauracji Banolli przy ul. Meissnera 19

Grupa starsza (13-18 lat):