Otwarta grupa dla Ojców – ogłoszenie

Drodzy Ojcowie!

W imieniu Adama M. Cieśli, Prezesa Zarządu Fundacji, serdecznie zapraszam na pierwsze spotkanie otwartej Grupy dla Ojców Krakowskiego Hospicjum dla Dzieci im. ks. Józefa Tischnera o roboczej nazwie „Silni Ojcowie”.

Pierwszy wyjazd – mający na celu zapoznanie się i integrację grupy – odbędzie się w sobotę i niedzielę 23-24 października bieżącego roku.

Celem grupy jest zjednoczenie ojców naszego hospicjum, którzy chcą być realną podporą dla swoich rodzin. Wzmacnianie się i doskonalenie wymaga czasem wyjścia z domu, wyjścia poza to, co znane, ale cytując księdza Tischnera: „Miłość nas rozumie” liczymy na to, że i żony zrozumieją.

Zajęcia będą dostosowane do każdego uczestnika grupy, nawet najsłabszego, schorowanego i na bajpasach.

Zapewniamy transport, wyżywienie i nocleg.

Zgłoszenia na pierwsze spotkanie przyjmujemy do 7 października 2021 r. pod nr tel. 663814003 lub adresem email [email protected]