Modlitwa w obronie Poczętych Dzieci

W poniedziałek, 25 maja 2026 roku, odbędzie się całodzienna adoracja Najświętszego Sakramentu w kościele Sióstr Felicjanek w Krakowie, przy ul. Smoleńsk 6, która, jak co miesiąc, będzie miała na celu modlitwę w obronie poczętych dzieci. Adoracja, odbywająca się cyklicznie w każdy czwarty poniedziałek miesiąca, będzie szczególnym czasem modlitwy i zawierzenia Panu Bogu wszystkich nienarodzonych dzieci, które potrzebują naszej ochrony i opieki.

Zwieńczeniem dnia modlitwy będzie Msza św. o godz. 18:00, odprawiona w intencji obrony życia – za poczęte dzieci, za prawo chroniące ludzkie życie, a także za rodziców, którzy znajdują się w trudnej sytuacji – tych, którzy nie mogą mieć dzieci, tych, którzy są w trudnej sytuacji zdrowotnej w czasie ciąży, oraz tych, którzy dostali niepomyślną diagnozę o niepełnosprawności swojego dziecka. Wszystkie te intencje polecimy Panu Jezusowi, prosząc o łaskę i pomoc w tych trudnych chwilach.

Serdecznie zachęcamy do włączenia się w tą modlitewną inicjatywę!