Listy do Świętego Mikołaja 2019

Po raz 13 organizujemy Świętego Mikołaja dla Podopiecznych, ich rodzeństwa, rodzeństwa tych podopiecznych, którzy już odeszli, a także dla podopiecznych Szkoły Specjalnej w Czerwiennem, którzy napisali do Niego Listy.

Listy znajdują się stronie https://listy.hospicjumtischnera.org. Zapraszamy do wyboru konkretnego listu i wypełnienia krótkiego formularza zgłoszeniowego znajdującego się pod listem: imię i nazwisko, adres do korespondencji, e-mail, telefon; potwierdzającego wykupienie danego listu. Automatycznie na podany adres mailowy zostanie wysłana wiadomość potwierdzająca rezerwację danego listu. Jeżeli nie otrzymają Państwo maila z potwierdzeniem rezerwacji prosimy o kontakt pod nr tel. 12 269 86 22 w godzinach 8:00 – 16:00 od pon. – pt. lub mailowo: listy@hospicjumtischnera.org

Prezent prosimy dostarczyć najpóźniej do dnia 27 listopada 2019 roku, do biura Hospicjum przy ul. Różanej 11/1 w Krakowie, czynne pon. – pt. w godzinach 8:00 – 16:00.

Święty Mikołaj będzie wręczał prezenty dzieciom w niedzielę 8 grudnia na uroczystości, która rozpocznie się godz. 16.00 w Centrum Kultury Żydowskiej w Krakowie przy ul. Beera Meiselsa 17. Fotorelacja z finału Akcji Mikołajowej pojawi się na naszej stronie internetowej.

Dziękuję wszystkim Darczyńcom!

Adam M. Cieśla