Hospicyjna Msza Święta i Droga Krzyżowa, 14 III 2021r.

Serdecznie zapraszam Rodziny, Pracowników oraz Wolontariuszy naszego Hospicjum na Mszę Świętą oraz nabożeństwo Drogi Krzyżowej, które odbędą się w niedzielę 14 marca w Bazylice św. Michała Archanioła i św. Stanisława Biskupa i Męczennika u Ojców Paulinów na Skałce w Krakowie przy ul. Skałecznej 15.

Adam M. Cieśla

Plan uroczystości:

13.15 – zbiórka na placu przed Bazyliką Ojców Paulinów (poniżej zdjęcie z terenu placu przed Bazyliką, na którym wejście do Krypty Zasłużonych a powyżej z kolei wejście do Bazyliki, do którego dochodzimy schodami z lewej lub prawej strony)

13.30 – zwiedzanie Krypty Zasłużonych, gdzie spoczywają wybitni Polacy począwszy od Jana Długosza, poprzez m. in. Stanisława Wyspiańskiego czy Karola Szymanowskiego aż po Czesława Miłosza

14.00 – Msza Święta pod przewodnictwem ks. Józefa Habiny, kapelana naszego Hospicjum

14.45 – Droga Krzyżowa

Uwaga !

Samochody parkujemy na parkingu za kościołem pw. św. Katarzyny przy ul. Skałecznej, do którego  dojeżdżamy skręcając w lewo z ulicy Augustiańskiej, następnie mijamy kościół św. Katarzyny, który znajduje się po prawej stronie i zaraz za nim skręcamy w prawo w bramę, za którą parking.

Po zaparkowaniu wracamy na ulicę Skałeczną, na końcu której znajduje się brama, za którą z kolei znajduje się plac przed Bazyliką – miejsce naszej zbiórki.

W razie pytań i wątpliwości zapraszam do kontaktu telefonicznego z Emilią Tyralewską pod nr tel. 663814003.