AGH Święta Dzieciom 2020 dla naszego Hospicjum

Startuje kolejna edycja AGH Święta Dzieciom – akcji charytatywnej organizowanej przez Uczelnianą Radę Samorządu Studentów AGH! Wydarzenie odbędzie się już w dniach 7-9 grudnia!

Tegoroczny cel akcji to zbiórka pieniędzy na rzecz Krakowskiego Hospicjum dla Dzieci im. ks. Józefa Tischnera w Krakowie.

Wyjątkowo, ze względu na obecną sytuację, całe wydarzenie odbędzie się w formie online.

Jak można przyłączyć się do akcji? Są dwa sposoby:

  1. Można wpłać datek do wirtualnej puszki – specjalny moduł do wpłat znajduje się na stronie hospicjumtischnera.org (Zakładka “Wesprzyj nas”). Lub za pośrednictwem tradycyjnego przelewu bankowego – wszelkie informacje znajdują się na stronie: https://www.hospicjumtischnera.org/dla-pomagajacych/wplata-dla-hospicjum/ , w tytule przelewu należy wpisać: „Darowizna dla hospicjum w ramach akcji AGH Święta Dzieciom 2020”.
  2. Licytując nasze aukcje charytatywne na portalu Allegro. Większość aukcji ruszą już w najbliższy poniedziałek, o czym niezwłocznie poinformujemy w postach na stronie wydarzenia na Facebooku URSS AGH. Wszystkie aukcje będą dostępne na tej stronie: https://allegro.pl/charytatywni/krakowskie-hospicjum-dla-dzieci/cele/agh-swieta-dzieciom-2020-akademia-gorniczo-hutnicza-dla-krakowskiego-hospicjum

Podczas tegorocznych Świąt Dzieciom nie zabraknie takich atrakcji jak:

  • 12 – 24. godzinna audycja non stop, prosto z Radia1.7,
  • 12 – Q&A z Rektorem AGH – prof. dr hab. inż. Jerzym Lisem.

Główna część wydarzenia odbywać się będzie w dniach 7-9.12, jednak datki na Krakowskie Hospicjum dla Dzieci można wpłacać cały czas! Aukcje na Allegro Charytatywni również będą dostępne znacznie dłużej.

Zachęcamy do wspierania. Pamiętaj, dobro zawsze do Ciebie wróci. 

Link do wydarzenia na Facebooku, gdzie będą pojawiać się wszelkie informacje: https://www.facebook.com/events/125825269185870