136 600 zł – dla Naszego Hospicjum na charytatywnym balu Bractwa Kurkowego

W Kopalni Soli Wieliczka odbył się coroczny bal Bractwa Kurkowego, na którym została przeprowadzona licytacja charytatywna darów na rzecz naszego Hospicjum.

Licytację poprowadzili Jerzy Fedorowicz, senator RP i Dariusz Kaczmarczyk, marszałek Bractwa. Wylicytowano kwotę 136 600 złotych.

Wśród przedmiotów przeznaczonych na aukcję znalazły się: XIX-wieczna włoska ikona św. Jana Pawła II podarowana przez b. metropolitę ks. kard. Stanisława Dziwisza, kolia z bursztynem i spinkami ofiarowane przez prezydenta RP z małżonką, a także miniaturowa armatka ze zbiorów gen. dywizji Sławomira Kowalskiego, dowódcy DKL – Centrum Operacji Lądowych, srebrne kolekcjonerskie monety Narodowego Banku Polskiego.

W balu uczestniczyła Anna Maria Anders, ambasador RP we Włoszech i San Marino. Nasze Hospicjum reprezentowali: dr hab. n. med. Jolanta Goździk, dr n. med. Aleksandra Krasowska-Kwiecień z Mężem, Adam M. Cieśla,Prezes Zarządu Fundacji a także dr Adam Hernas, Przewodniczący Rady Fundacji z Małżonką.

Serdecznie dziękujemy za zorganizowanie aukcji i za finansowe wsparcie Naszego Hospicjum.

Adam M. Cieśla, Prezes Zarządu Fundacji

Za: