Podziękowanie z Łopusznej

Szanowni Państwo,

W imieniu rodzin hospicyjnych pragniemy serdecznie podziękować Zarządowi Hospicjum za organizacje wyjazdu do urokliwej Łopusznej skąd pochodzi nasz patron.

Dla nas, uczestników wyjazdu jest to doskonały czas do wypoczynku i odskoczni od życia codziennego. Już na początku zostaliśmy powitani w miłej atmosferze co zapowiadało udany wyjazd. W dobrze znanym towarzystwie czas płynał bardzo szybko. Podczas wyjazdu dopisywała nam piękna pogoda.W czasie pobytu mieliśmy okazje poznać okolice oraz pozwiedzać tutejsze szlaki i podziwiać piękno natury.W wolnych chwilach w ramach relaksu zażywaliśmy kąpieli w basenie mieszczącym się obok naszego hotelu oraz nad słonecznym jeziorem Czorsztyńskim. Jeszcze raz serdecznie dziękujemy i gorąco wszystkich pozdrawiamy.

W imieniu wszystkich rodzin Kuba i Adam.