Hospicjum rusza na pielgrzymkę!

Zaproszenie do udziału w Pieszej Pielgrzymce na Jasną Górę

Piesza Pielgrzymka Krakowska na Jasną Górę odbywa się w dniach od 6 do 11 sierpnia. W tym roku chcemy utworzyć grupę z naszego Hospicjum, która dołączy do I Wspólnoty (Prądnickiej). Zapisy na pielgrzymkę w biurze Hospicjum przy ul. Różanej 11 w Krakowie do 24 lipca (poniedziałek).

Bliższe informacje pod nr telefonu 661 182 344.

Przy zapisie należy dokonać wpłaty: osoby dorosłe - 60zł. Osoby do lat 16 - 30zł. Należy również podać PESEL, datę urodzenia, nr telefonu, adres. Osoby niepełnoletnie mogą uczestniczyć w pielgrzymce tylko pod opieką osoby dorosłej. Szczegółowe informacje dotyczące udziału, godzin wyjścia itp. znajdują się na stronie internetowej pielgrzymki:

Opiekunem naszej grupy hospicyjnej jest ks. Józef Habina, kapelan hospicjum, tel. 663 995 520.

Serdecznie zachęcamy do udziału rodziny, pracowników, wolontariuszy i wszystkich, którzy czują się związani z naszym Hospicjum. Do zobaczenia na pielgrzymim szlaku!

• Tygodnik Powszechny