Hospicjum na pielgrzymce

6 sierpnia 2017 roku wyruszyła z Krakowa piesza pielgrzymka do Częstochowy. Wśród pielgrzymów sa przedstawiciele naeszego Hospicjum. Oto relacja naszych uczestników i kilka zdjęć z pierwszego dnia.

....My z Filipkiem uczestniczyliśmy w pierwszym dniu wyprawy i będziemy wchodzić z naszą grupą w piątek na Jasną  Górę. W czasie pielgrzymowania Ksiądz Józef opowiadał o roli Hospicjum tak pięknie że wszyscy byli bardzo wzruszeni!!!!!Dziękujemy,że możemy uczestniczyć w pielgrzymce dzięki Ks .Józefowi i naszemu wspaniałemu Hospicjum!!!!!Choć przyznam szczerze że to nie lada wyzwanie,ale bardzo umacniające i dające bardzo pozytywną energię.Już wiem ,że za rok na pewno wyruszymy znów........

Zapewniam w modlitwie na Jasnej Górze, za całą społeczność Hospicjum Stasia Piąstka.

• Tygodnik Powszechny