1,5% Podatku dla Dzieci

Rozlicz Pit ONLINE lub POBIERZ PROGRAM
i przekaż 1,5 Procent Podatku dla Dzieci

1% podatku dla dzieci 1% podatku dla dzieci

30 kwietnia 2024 roku upływa termin składania deklaracji podatkowych. Rozliczając się z Urzędem Skarbowym możesz przekazać 1,5% podatku dla Dzieci – podopiecznych naszego Hospicjum.

Jak wykorzystujemy 1,5 procent podatku dla Dzieci?

Za pieniądze pozyskane z 1,5% podatku dla Dzieci w ubiegłym roku zapewniliśmy:

• pomoc finansową dla rodzin w trudnej sytuacji,
  • utrzymanie aut, którymi dojeżdżamy do naszych pacjentów,
  • sprzęt medyczny, leki, środki opatrunkowe dla pacjentów,
  • wyjazdy wakacyjne i zimowe dla rodzin,
  • wyjazdy narciarskie dla rodzin,
  • spotkania wyjazdowe dla rodzin do Łopusznej,
  • spotkania dla podopiecznych z cyklu Ferie w mieście i Lato w mieście
  • spotkania dla Mam z naszego Hospicjum,
  • spotkania dla Rodziców po stracie dziecka,
  • udział podopiecznych w zajęciach Uniwersytetu Dzieci,
  • wspieranie dorobku intelektualnego naszego Patrona.

Pomóż Dzieciom uśmiechać się w domu! 🙂

Skorzystaj z prawa decydowania o 1,5% Twojego podatku i pomóż dzieciom uśmiechać się w domu! 1,5% podatku nic Cię nie kosztuje, ale może przyczynić się do poprawy warunków i godnego życia naszych Dzieci. To one są dla nas najważniejsze. RAZEM otoczmy je opieką.

Rozlicz PIT Online i przekaż 1,5 procent podatku dla Dzieci

Jak co roku do Państwa dyspozycji oddajemy bezpłatny PITAX ON-LINE. Dzięki niemu w prosty sposób dopełnicie Państwo obowiązku rozliczeniowego i pomożecie podopiecznym naszego Hospicjum. Numer KRS Hospicjum dla Dzieci pojawi się automatycznie w oknie „Wniosek o przekazanie 1,5% podatku”.

Dostępna jest również instalacyjna wersja programu dla użytkowników systemu Microsoft Windows.

Nasz KRS: 0000203313

Jeśli wypełniacie Państwo deklaracje podatkową ręcznie lub w innym programie:
Na druku PIT w bloku „Wniosek o przekazanie 1,5% podatku należnego na rzecz organizacji pożytku publicznego (OPP)” należy wpisać

• nasz numer KRS: 0000203313

Szczegółowe informacje dotyczące przekazywania darowizny 1,5% dostępne są tutaj.

Darmowy Program PIT dostarcza Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych w ramach projektu PITax.pl dla OPP.